ALTINYILDIZ CLASSICS KIBRIS’TA

ALTINYILDIZ CLASSICS KIBRIS’TA

Erkek hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından Altınyıldız Classics Kıbrıs’ta.

Lefkoşa’da Metropol yolu’nda açılan Altınyıldız Classics, kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor.Bir başka ayrıntı ise fiyatlar Türkiyedeki ile aynı.

Altınyıldız Classics erkeği, gardırobunda zamansız parçalara yer vermeyi tercih ederken günün her saati, hangi ortamda bulunursa bulunsun stiliyle fark yaratmayı tercih ediyor. Açılışa özel indirimler de dikkat çekti.

Altınyıldız Classics;

İsminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisi ile buluşan bir markadır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığıdır.

Klasikleşmek, ancak her zaman geçerli olan bir çizgi ile hareket etmeyi gerektirir. Altınyıldız Classics, her gün, her evre ve her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics Takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder.

YORUM EKLE