banner22

Podyuma çıkan manken hayatını kaybetti

Podyuma çıkan manken hayatını kaybetti
banner30

Brezilya'da gerçekleşen bir defile sırasında podyuma çıkan manken Tales Soares, dengesini kaybederek yere düştü. Epilepsi krizi geçirdiği düşünülen Soares, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde gerçekleşen bir defilede podyuma çıkan 26 yaşındaki manken Tales Soares, podyumda yürüdüğü sırada dengesini kaybederek yere düştü. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, Soares'in dengesini kaybederek düştüğü görüntülendi. Epilepsi krizi geçirdiği düşünülen manken, sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

ŞOVUN BİR PARÇASI ZANNETTİLER

Yerel medya, mankenin yere düşmesinin hemen ardından sağlık ekiplerinin yardımına koştuğunu; ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını duyurdu. Defileye katılan davetlilerin, Soares'in yere düşmesini defile şovunun bir parçası sandıkları belirtilirken; Soares'i temsil eden ajansın, Soares'in daha önce sağlık problemleri ile ilgili bir şikayette bulunmadığı ve herhangi bir uyuşturucu madde kullanmadığını duyurduğu belirtildi.

HENÜZ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Hayatını kaybeden mankenin epilepsi krizi geçirdiği ihtimali üzerinde durulurken, doktorlarından henüz bir açıklama yapılmadığı belirtildi.

YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner25