TEMEL REİS BENZERİ KOL KASLARI İÇİN ÖLÜMÜ GÖZE ALDI!

 Rusya'da yaşayan 21 yaşındaki genç adam, kollarına kimyasal enjekte ederek 10 günde devasa kol kaslarına sahip oldu ama bu sevdası...

TEMEL REİS BENZERİ KOL KASLARI İÇİN ÖLÜMÜ GÖZE ALDI!
banner83
banner80

 

Rusya'da yaşayan 21 yaşındaki genç adam, kollarına kimyasal enjekte ederek 10 günde devasa kol kaslarına sahip oldu ama bu sevdası onu ölüme bile götürebilecek tehlikeye sahip!

Rus adamın vücuduna enjekte ettiği kimyasallar, onu ölüme bile götürebilir. Gel gelelim ki Kirill’in bu durum umurunda bile değil.

Temel Reis benzeri kol kasları yapan Kirill Tereshin, vücudunun fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşıyor.

banner69
Kirill Tereshin, kaslarıyla vücut geliştirme rekoru kırmak istiyor. Ordudaki görevini bırakan Kirill, kol kaslarını öldürücü kimyasallarla 10 günde elde ettiğini belirtiyor.

Vücuduna kimyasalları enjekte ettiğinde neler yaşadığını şu sözlerle anlatıyor: “40 derece ateş ile yatakta yatıyordum. Öleceğimi sandım ama sonra iyileşmeye başladım.”

Kirill’in kolları mosmor durumda ve derisinde çatlaklar rahatça görülebiliyor.

Kocaman kaslı görüntüsüne rağmen kollarında kasların verdiği güçten eser yok. Yani kaslar sadece görüntüden ibaret.

Uzmanlar, Kirill’in kollarına enjekte ettiği kimyasalların sinir hasarı, pulmoner emboli (Vücudun bir yerinde oluşan pıhtının kan ile akciğere taşınması), sert nodül, enfeksiyon, inme, kist ve ülsere neden olabileceği konusunda uyarıyorlar.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER