banner22

MALAS'TAN ANASTASİADİS'E 'KIBRIS'IMIZA DİKKAT ETSİN'

 İkinci turu kaybeden Stavros Malas ise, Rum yönetimi başkanlığı’na seçilen Nikos Anastasiadis’e iyi çalışmalar dileyerek “Kıbrıs’ımıza...

MALAS'TAN ANASTASİADİS'E 'KIBRIS'IMIZA DİKKAT ETSİN'
banner32

 

İkinci turu kaybeden Stavros Malas ise, Rum yönetimi başkanlığı’na seçilen Nikos Anastasiadis’e iyi çalışmalar dileyerek “Kıbrıs’ımıza dikkat etsin” dedi.

 

Kendini destekleyen herkese teşekkür eden Malas, “kendi mücadelesini verdiği için ve kendi bedelini ödendiği için” özellikle ailesine teşekkür etti.

 Seçimlerin sonuçlarının açıklanmasının ardından açıklamada bulunan Malas, Kıbrıs halkının kararına saygı duyduğunu ve Anastasiades ile telefonda konuşarak tebriklerini ilettiğini söyledi.

 Sonuçların hayal kırıklığı yaratan sonuçlar olduğunu ifade eden Malas, ancak sonuçlara saygı duyduğunu ve Kıbrıs’ın yeniden birleşmesi, sosyal adalet, çalışanların hakları, kadınların hakları, gençlerin geleceği, demokrasi ve kalkınma amacıyla verilen mücadeleye devam edileceğini vurguladı.

 

 Malas,  sonuçlara rağmen kendisinin Kıbrıs ve Kıbrıs halkının çıkarları için mücadele etmeye devam edeceğine işaret etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49

banner51