39 yaşında ani ölüm

39 yaşında ani ölüm
banner80

Korkuteli’nde sakin Ömer Güner (E-39) bugün sabah saatlerinde ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi. 
Polis Basın Bülteni’ne göre, Güner, ani rahatsızlık sonucu gitttiği Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Soruşturma devam ediyor. 
GÖNYELİ’DE KIZ ARKADAŞINI DARP EDEN ŞAHIS TUTUKLANDI 

banner69
Gönyeli’de dün akşam, A.T.(E-50), aralarında çıkan tartışma sonucu kız arkadaşı G.N.C’ye tokat vurdu ve ciddi şekilde darp etti. 
Olayın polisin bilgisine gitmesi üzerine yürütülen soruşturma kapsamında, A.T’ye ait ikametgahta yapılan aramada, bir adet 7.65 mm ve bir adet de 9 mm çapında olmak üzere iki adet tabanca, üç adet tabanca şarjörü, 35 adet 9 mm çapında ve 22 adet 7,65 mm çapında olmak üzere toplam 57 adet canlı mermi ile çeşitli ebatlarda toplam 24 adet boş kovan bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklanırken, soruşturma devam ediyor. 
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA VE YASAL EMİRLERE UYMAMAK 
Sokağa çıkma yasağı kapsamında 24-25 Eylül tarihleri arasında ülke genelinde polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, 17 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği, 2 iş yerinin ise kapanma saatlerine riayet etmediği tespit edildi. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı. 

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER