6 farklı yerde yangın çıktı

6 farklı yerde yangın çıktı
banner94
banner90

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle artan yangınlar bugün de devam etti.

6 farklı yerde meydana gelen yangınlarda dönümlerce kuru ot, 15 zeytin, 1 akasya ve 4 okaliptüs ağacı yandı.

banner91
Polisin açıklamasına göre sabaha doğru saat 03.00 sıralarında Taskent'te Şht. Hamit Sokak üzerinde meydana gelen yangın sonucu yaklaşık 3 dönün arazi içerisinde bulunan kuru ot, moloz ve eski araç lastikleri yandı.

Açıklamada, Alayköy - Yılmazköy yol kavşağı yakınlarında sabah saat 10.30 sıralarında meydana gelen yangın sonucunda 3 dönüm kuru ot; Erdemli'de saat 11.00 sıralarında meydana gelen yangın sonucunda 15 dönüm kuru ot ve anızla 15 zeytin ağacının yandığı belirtildi.

Düzova kavşağı yakınlarında saat 12.00'de çıkan yangında yarım dönüm arazi içerisinde bulunan kuru otlarla bir Akasya ağacı; Değirmenlik- Alevkayası kavşağı yakınlarında saat 12.00'de çıkan yangın sonucu 4 dönüm kuru ot ve 5 okaliptüs ve Ercan'ın batı kısmında saat 12.00'de çıkan yangın sonucunda ise 5 dönüm kuru ot yandı.

banner69
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kıbrıslı
Kıbrıslı - 3 yıl Önce

İthal edilen kombayn şöförlerine sigarayı bitirdikten sonra nereye atmaları gerektiğini söylemezseniz olacağı budur! 6 farklı yerde yangın çıkması da bu şöförler acaba özel bir görev için mi geldi sorusunu da kafamda uyandırmadı değil yani!

banner83
SIRADAKİ HABER