banner22

ALBANK, “Mobil Bankacılık” uygulamasını hayata geçirdi

ALBANK, “Mobil Bankacılık” uygulamasını hayata geçirdi
banner32

AlbankMobil, IOS ve Android tabanlı tüm mobil cihaz kullanıcıları için yeni yazılım teknolojileri ile geliştirerek, hizmete sunuldu. Uygulamayla birçok bankacılık işlemi mobil telefonlardan artık kolaylıkla yapılabilecek.

Albank Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şükrü CAN, “Albank Mobil” olarak hizmete sunulan mobil bankacılık uygulamasının her sayfasının özel olarak tasarlandığını ve “100 % mobil teknolojisi ile geliştirilmiş olduğunu ifade etti.

Günümüzde Bankacılık ile teknolojinin birleştiğini, zaman ve hızın çok önem kazandığını belirtirken, mobil ve internet bankacılığının güvenliğinede ayrıca önem verdiklerini şu sözlerle dile getirdi “ALBANK Önce Güven” sloganımız ‘paralel olarak Mobil Bankacılığımızda da güvenliği en üst seviye çıkardık ve çok önem veriyoruz’.Türkiye Bankalar Birliğinin hazırladığı rapora göre Türkiye’de dijital bankacılık müşteri sayısı 2018 Aralık verilerine göre 44 milyona ulaştığını duyurdu. 42 Milyon Bireysel aktif kullanıcının yaklaşık 40 milyonu mobili tercih ediyor. ALBANK olarak bizde kurulduğumuz günden bugüne yatırımlarımız ağırlığının Teknoloji tarafında olmasına gayret gösterdik. Kullandığımız ana bankacılık sistemi bu Teknolojik gelişmelereve çalışmalara olanak sağlamaktadır.

Akıllı cep telefonu kullanıcılarının,Albank Mobil Bankacılık uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’danAlbank Mobil yazarak indirebileceklerini belirten CAN, para transferinden mevduat işlemlerine, döviz işlemlerinden fatura ödemelerine, kredi işlemlerinden hesap bilgisi izlemeye kadar birçok bankacılık işlemini yapabileceklerini, Kredi kartı işlemleri için çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede uygulamaya alınacağını belirtti.

ÇizGir ve SMS ONAYLI GÜVENLİ GİRİŞ

ALBANK Mobil Bankacılığın kullanıcıya özel ÇizGir ve SMS onaylı güvenli giriş seçeneği sayesinde üst düzey bir güvenlik sağladığını sözlerine ekleyen Can, ALBANK müşterilerinin bankacılık hizmetlerine ihtiyaçları olan her yerde ve her zaman hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabileceklerini kaydetti

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem can
Ekrem can - 1 yıl Önce

Mükembel harika bir iş çıkarmasınız seni ve ekibini tebrik ederim kardeşim slm

SIRADAKİ HABER