Araç sürücüsü 5 yaralıyı olay yerinde bırakıp kaçtı

Araç sürücüsü  5 yaralıyı olay yerinde bırakıp  kaçtı
banner32
banner76

Girne-Alsancak çevre anayolunda meydana gelen trafik çarpışmasında  Sherıff KABBA, Suna KEITA, Ida Fatou CEESAY ile Muhammed KALOKOH, Muhammad KABIA yaralandı.

banner69
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre olay, saat 01.00 raddelerinde Girne-Alsancak çevre anayolunun 5-6’ıncı kilometreleri arasında meydana geldi.

Çarpışmada, ZRG 274 plakalı Mazda marka salon araç sürücüsünün aşırı sürat ve dikkatsizce yolun Güney kısmından dışarıya çıkıp kaldırıma aracının ön kısmı ile çarptıktan sonra yoluna devam edip kaldırım dışında bulunan akasya ağacına aracının ön kısmı ile çarptı. Kazada ZRG 274 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Girne’de sakin Sherıff KABBA(E-33),Suna KEITA (K-33), Ida Fatou CEESAY (K-30) ile Muhammed KALOKOH (E-27) kaldırıldıkları Girne Akçiçek Hastahanesinde görmüş oldukları ilk yardım tedavilerinden sonra muhtelif yerlerinde kesiler olması nedeniyle acil serviste müşahade altına alındı. Yine aynı araçta yolcu olarak bulunan Girnede sakin Muhammad KABIA (E-28) Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastahanesine kaldırılarak muhtelif yerlerinde kesiler ve kafa travması nedeniyle acil serviste müşahade altına alındı. Kimliği meçhul araç sürücüsü aracta bulunan 5 yaralıyı olay yerinde bırakıp kaçtı. Kaçan sürücü aranıyor.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER