Bakan Oğuz mesaj yayınladı

Bakan Oğuz mesaj yayınladı
banner32
banner76

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 100. kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladığını bildirdi.

Bakan Oğuz, yayınladığı 23 Nisan mesajında, “Türk halkı büyük mücadeleler vererek bağımsızlığına ve özgürlüğüne kavuşmuş, TBMM birlik, beraberlik ve egemenliğin sembolü olmuştur.” ifadelerini kullandı.

banner69
Oğuz, Mustafa Kemal Atatürk’ün, Meclisin açıldığı günü çocuklara armağan ederek, genç nesillerin ülkenin geleceğinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu gösterdiğini belirterek, Kıbrıs Türk halkının da bu özel günü her yıl büyük bir coşkuyla kutladığını hatırlattı.

Oğuz mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bu yıl dünyamızın içinden geçmekte olduğu olağanüstü koşullar nedeniyle çocuklarımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı diğer ülkelerde yaşayan çocuklar gibi evlerinde kutlayacaklar. Bu durum, hepimize birlik olmanın, dayanışmanın önemini bir kez daha hatırlattı.Yaşadıklarımızın, çocuklarımızın bayram sevincini azaltmadığına, bu zor günlerde beraberliğin anlamını pekiştirmelerine yardımcı olduğuna inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın bayram sevincini ve mutluluğunu paylaşıyor, sevgilerimi sunuyorum.”

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Üreticinin feryatlarına kulak tıkayan bir adam çıkmış şimdi de kutlama mesajı yayınlıyor...Komik değilmi..

SIRADAKİ HABER