“Birbirimizle kenetlenerek daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacağız”

“Birbirimizle kenetlenerek daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacağız”
banner94
banner90

Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı ve “Bu yıl yaşadığımız olaylar nedeni ile içimiz buruk. Her ne yaşıyorsak yine elbirliği içerisinde birbirimizle kenetlenerek daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacağız” dedi.

Bakan Üstel, mesajında, Ulu Önder Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Türk İstiklal Harbini başlatmak üzere Samsun’a çıkışının ve öncülüğünde Anadolu halkının gösterdiği mücadele destanının, kuşkusuz Türk ulusu için ilham kaynağı olduğunu belirtti.

banner91
Üstel, şöyle devam etti:

“Gençlerimiz ülkemiz ve milletimizin geleceğidir. Bu kutsal emaneti korumak ve yaşatmak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak, gençlerin en başta gelen görev ve sorumluluğu arasındadır. 

Geleceğin teminatı olan gençlerimize çok anlamlı bir miras bırakan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve özlemle anarken, geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.”

banner79
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet / Uk
Cevdet / Uk - 3 yıl Önce

Be yahu anlayamadım gitti gerçekten..Bilen varsa da anlatsın lütfen...Bu mandirgalı sanki başbakanmış gibi,sanki cumhurbaşkanıymış gibi yada kendini nasıl nerede görüyorsa;habire çıkıp çıkıp beyanatlar veriyor...Herhalde para ödeyip bir ödenekli muhabir tutmuştur kendine....Aslında birazcık da gülmek lazım..

banner83
SIRADAKİ HABER