BÜYÜKELÇİSİ KANBAY VE BERABERİNDEKİ HEYET, BAKAN NAMİ'Yİ ZİYARET ETTİ

 TC Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay ve beraberindeki heyet, Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami’yi ziyaret etti. TC Büyükelçisi Kanbay, Nami’yi...

BÜYÜKELÇİSİ KANBAY VE BERABERİNDEKİ HEYET, BAKAN NAMİ'Yİ ZİYARET ETTİ
banner94
banner90

 

TC Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay ve beraberindeki heyet, Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami’yi ziyaret etti.

 

TC Büyükelçisi Kanbay, Nami’yi yeni görevi nedeniyle kutlayarak, Türkiye’nin yapacağı işlerde her zaman yanında olacağını ifade etmeye geldiklerini söyledi.

 

Bakanlığın çalışma alanıyla ilgili büyükelçilikteki müşavirlerle bakanlık yetkililerinin tanışma ve sohbet fırsatı yakalamasından mutlu olduğunu belirten Kanbay, Nami’ye görevinde başarılar diledi.

 

Kanbay, “Sizlerle birlikte en güçlü şekilde çalışmaya hazır olduğumuzu biliniz” dedi.

banner91
 

NAMİ

 

Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami ise, Kanbay’a ve beraberindekilere ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, kendileriyle işbirliklerine her zaman çok önem verdiklerini vurguladı.

 

TC’nin verdiği güçlü desteğin KKTC ekonomisi için hayati öneme sahip olduğunu belirten Nami, ekonominin büyümesi, halkın hak ettiği refah seviyesini bir an önce sağlayabilmek için işbirliklerinin artarak devam etmesi gerektiğinin bilincinde olduklarını ifade etti.

 

Nami, TC ile KKTC arasında çok derin ekonomik bağlar olduğunu, bunları da aldıkları noktadan çok daha ileriye taşımanın görevleri olduğunu söyleyerek, bu ziyaretin zamanında ve yerinde olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER