ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI ÇELER ANKARA'DA...

 Resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, bu sabah KKTC Ankara Büyükelçisi...

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI ÇELER ANKARA'DA...
banner83
banner80

 

Resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, bu sabah KKTC Ankara Büyükelçisi Fazıl Can Korkut ile bir araya geldi.


Çeler daha sonra  Anıtkabir’i ziyaret ederek, çelenk sundu ve Anıtkabir Şeref Defteri’ni imzaladı.

ANITKABİR ŞEREF DEFTERİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Anıtkabir Şeref  Defteri’ne şunları yazdı:

banner69
“Büyük lider Atatür, İlkokul yıllarında ‘Andımız’ı okumak için sınıf arkadaşlarımla yarıştığımız günler hiç aklımdan çıkmıyor. Laik bir toplum için verdiğiniz mücadele karşısında saygıyla eğiliyorum. Hukukun üstünlüğü, demokrasi ve uygarlık yönünde ilerlemenin vazgeçilmez bir zorunluluk olduğuna inanmayı sizden öğrendik. Küçüklerimi koruyarak, büyüklerimi sayarak, ilerlediğim bu yolda, insanoğlunun tüm hayatına dokunan önemli bir makamla karşınızda bulunmaktan onur duyuyorum. Laik, demokratik ve hukukun üstünlüğüyle yaşamını sürdüren Kıbrıs Türk Toplumu, bölge ve dünya barışına olan inancını korumakta olup, kararlılığını muhafaza etmektedir.  İlke ve devrimleriniz, geçmişte olduğu gibi, bugün de, gelecekte de, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.  Kıbrıs Türk Toplumu’nun bir temsilcisi olarak sizi saygıyla selamlıyorum.”

AKDAĞ İLE GÖRÜŞME YARIN

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler yarın sırasıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Kayan Saya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ve Kıbrıs işlerinden de sorumlu Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ ile görüşecek.


 
 
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER