banner22

Çaluda, Anneler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı

Çaluda, Anneler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı
banner32

 HÜR-İŞ Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Çaluda, annelerin birlik ve beraberliğin teminatı olduğunu ifade ederek, “Anneler sadece bir evlat doğurup yetiştirmekle kalmaz, bir toplumu doğurur yetiştirir ve şekillendirir. Bu nedenle annelerimiz geleceğin güzide mimarlarıdır” dedi.
HÜR-İŞ Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Çaluda, Anneler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.
Çaluda mesajında, “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözünü hatırlatarak, annelerin toplumun temelini oluşturmakta büyük rolü olduğunu kaydetti.
“Annelerimiz, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağıdır’’ diyen Çaluda, annelerin toplumun biçimlenmesinde de önemli rol sahibi olduklarına vurgu yaptı. 
Annelerin “hoşgörünün sembolü” olduğuna dikkat çeken Çaluda, annelerin fedakarlıkta da üstün çaba gösterdiğini kaydetti ve “Yaşamın ilk anından başlayarak, sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır’’ ifadelerini kullandı. 
Çaluda, böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenen kadınların, toplumsal yaşamın her alanında etkinliklerinin artırılması, hak ve özgürlüklerini en iyi biçimde kullanabilmelerinin sağlanmasının zorunluluk olduğunu kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER