Çatalköy Belediye Başkanı: "Belediyelerin işlevsel ve mali gücünü arttıracak düzenlemelere ihtiyaç var"

Çatalköy Belediye Başkanı: "Belediyelerin işlevsel ve mali gücünü arttıracak düzenlemelere ihtiyaç var"
banner32
banner76

Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu,Kıbrıs Genç TV’de Muazzez Gazihan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Gündem Özel’ programına telefonla bağlanarak koronavirüs salgını sürecinde ne gibi çalışmalar içerisinde olduklarına değindi. Hulusioğlu, koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan olumsuz süreçte, bölgede dayanışma içinde olduklarına dikkat çekti.

banner69
Hulusioğlu,koronavirüs salgını sürecinde yapılan yardımlar ve hizmetler hakkında bilgi verdi.Çatalköy'de yaklaşık 400 tane haneye yardım da bulunduklarını söyleyerek en çok vatandaşlardan özellikle gıda yardımında talepde bulunduklarını dile getirdi. Özellikle belediyelerin işlevsel ve mali gücünü arttıracak düzenlemelere ihtiyaç olduğunu da vurgu yaptı.

Hulusioğlu, belediye katkılarından yapılan yüzde 25’lik kesintinin büyük bir kayıp olduğunu dile getirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan en büyük tedbirin maaş kesintileri olduğunu belirterek, “Devletin ciddi şekilde baştan yapılandırılması gerekir.  Meclis koronavirüs gündemiyle toplandı. Lütfen milletvekilleri elini vicdanına koyup, ‘Biz nerede yanlış yapıyoruz’ diye düşünsün” şeklinde konuştu.

Hulusioğlu, “Bu süreci atlatmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maria Ragoo
Maria Ragoo - 10 ay Önce

Kredi tekliflerinin tanıklığı
Merhaba, aldığım bir kredi ifadesi olarak geliyorum ve çok nazik ve örnek bir profesyonellik olan, her zaman sorularıma cevap vermek ve bana yardım etmek için çok hızlı olan bu bayanı tebrik ediyorum. 242.000 TL krediyi aldığım için çok mutluyum.
Para ödünç ihtiyaçları için ona bir e-posta bırakmak için tereddüt etmeyin.
E-postası: financementglobalservice@gmail.com

pluto trust corporation
pluto trust corporation - 10 ay Önce

İyi günler ! kredi talep eden tüm değerli müşterilerimize hızlı bir bildirimde bulunmaktayız, şu anda uygun bir kredi faiz oranına sahip bir kredi planındayız.
İletişim:

creditcentercorp.usa@gmail.com

SIRADAKİ HABER