ÇELER'İN İLK ZİYARETİ BASIN-SEN'E

“BASIN NE KADAR ÖZGÜR OLURSA...”Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Basın Sen’i ziyaret ederek, sendika temsilcileri ile basın sektörünün...

ÇELER'İN İLK ZİYARETİ BASIN-SEN'E
banner94
banner90

“BASIN NE KADAR ÖZGÜR OLURSA...”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Basın Sen’i ziyaret ederek, sendika temsilcileri ile basın sektörünün sorunlarını görüştü. Çeler, “Bir ülkede basın ne kadar özgür olursa, toplum da o kadar bilinçli olur” dedi.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Basın Sen’i ziyaret etti. Ziyarette, basın özgürlüğünün önemine vurgu yapan Çeler, “Bir ülkede basın ne kadar özgür olursa, toplum da o kadar bilinçli olur” dedi.

banner91
 

Basın İş Yasası’nın önemi üzerinde durulan görüşmede söz alan Basın Sen Başkanı Ali Kişmir de, ilk ziyaretini Basın-Sen gerçekleştirdiği için Çalışma Bakanı Çeler’e teşekkür etti. Çeler’in muhalefet olduğu dönemde özel sektörde sendikalaşma ile ilgili dik duruşunun  memnuniyetle karşılandığını ve her fırsatta mücadelesini  sürdürdüğünü belirten Kişmir, Çeler’e Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevinin hayırlı olmasını diledi.

 

 

Kişmir, BRT Yasası’nın hala geçirilmemesi ve TAK’taki olumsuz çalışma koşullarının sorunlar arasında yer aldığına da işaret ederek, “Tüm bu sorunların bir anda çözümlenemeyeceğinin bilinci içinde sabır göstermeye hazırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER