ÇELER'İN ZİYARETLERİ...' VİZYONUMUZ İŞ HAYATINDA SIFIR CAN KAYBI'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, yasaların ağırlığını herkesin üzerinde hissedeceği bir dönemin başladığını...

ÇELER'İN ZİYARETLERİ...' VİZYONUMUZ İŞ HAYATINDA SIFIR CAN KAYBI'
banner94
banner90

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, yasaların ağırlığını herkesin üzerinde hissedeceği bir dönemin başladığını kaydederek, “Vizyonumuz iş hayatında sıfır can kaybı” vurgusu yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’ni ziyaret etti. Taşeronlar Birliği Başkanı Osman Amca, bu ziyaretin Bakan Çeler’in sorunları çözme niyetini ortaya koyduğunu kaydederek, iş birliği halinde çalışmanın önemini vurguladı.

banner91

Konuşmasına ziyaretten hemen önce Lapta’da yaşanan iş kazasına değinerek başlayan Çeler,“İnsan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerekir” dedi. Bakan Çeler, yaralanan işçinin çalışma izni olmadığı bilgisi aldığını dile getirerek, sorumlular hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatılacağını kaydetti.

Bakan Çeler, Müteahhitler Birliği ve DEV-İŞ’i de ziyarette bulundu. Müteahhitler Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Bakan Çeler’in göreve gelir gelmez kendilerine ziyarette bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dev-iş Başkanı Hasan Felek de, çalışma yaşamının sorunları olduğuna dikkat çekerek, bazı sorunları çözmenin kolay olduğunu anlattı.

Çeler ziyaretlerinde, iş kazalarıyla ilgili kriz masası oluşturacaklarını da açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER