CEM YILMAZ, HAMİDİ SAYESİNDE KİLO VERDİ

Vücut Geliştirme ve Fitnes sporunda KKTC yanı sıra Türkiye ve Avrupa başarıları bulunan Dünya’nın en önemli yarışmalarında...

CEM YILMAZ, HAMİDİ SAYESİNDE KİLO VERDİ
banner80

Vücut Geliştirme ve Fitnes sporunda KKTC yanı sıra Türkiye ve Avrupa başarıları bulunan Dünya’nın en önemli yarışmalarında en önde sıralarda boy gösteren aynı zamanda Personal Trainer (Kişisel Antrenör) olarak görev yapan ülkemizin başarılı sporcu ve antrenörü olan  Sami Hamidi Türkiye’de ünlü kişilere, sağlık ve spor açısından kişisel antrenörlük vermeye devam ediyor.

Türkiye’de kısa sürede Trainer (Kişiye özel eğitim) alanında adını markalaştıran başarılı sporcu ve antrenör Sami Hamidi, Türkiye’nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz’ın, spor hocalığını yapmayı sürdürüyor. Şimdiye kadar Cem Yılmaz’ın kaç kilo verdiğiyle ilgili bilgi verilmesede kısa sürede ciddi anlamda kilo verdiği gözlenmekte.

banner69

Komedyen Cem Yılmaz, Arif V 216'da da sık sık gönderme yaptığı fazla kilolarından kurtulmak için harekete geçerek 1 ay içerisinde dikkat çekici bir görünümle Sami Hamidi ile bu fotoğrafla karşımıza çıktı. Fotoğrafta oldukça kilo verdiği gözlerden kaçmadı.

Hırsı ve çalışma azmi ile dikkat çeken 28 Temmuz 1990 doğumlu Sami Hamidi, sporcu kişiliği yanında müziğe olan ilgisi, modellik ve sosyal yaşantısına da önem veren birisi. Hamidi ayrıca sosyal medya hesapları üzerindenden de nasıl beslenmemiz gerektiğiyle ilgili de bizleri bilgilendiriyor.

Kıbrıslı Türk sporcu Hamidi ise “Üşenme, erteleme, vazgeçme” diyerek herşeyin olabileceğinin mesajını Kıbrıs Genç Tv’ye verdi. Hamidi ayrıca Soner Sarıkabadayı, Cem Belevi, Buray gibi bir çok önemli isimlere de Personal Trainer yapmakta.

Muazzez Gazihan Katipoğlu(KIBRIS GENÇ TV ÖZEL)

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER