banner22

CTP DEĞİRMENLİK BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI KARAVEZİRLER İLE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI KÖY KAHVESİNDE YURTTAŞLARLA BULUŞTU

CTP DEĞİRMENLİK BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI KARAVEZİRLER İLE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI KÖY KAHVESİNDE YURTTAŞLARLA BULUŞTU
banner32

 Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Değirmenlik Belediyesi Başkan adayı Ali Karavezirler ile Belediye Meclis Üyesi adayları dün köy kahvesinde yurttaşlarla buluştu. 
CTP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, toplantıya Başbakan Yardımcısı ve Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Kudret Özersay da katılarak destek belirtti. 
Özersay burada yaptığı konuşmada, seçilecek kişilerin dürüst ve güvenli olması gerektiği üzerinde durarak, “Ali Karavezirler bizim için mumla arayıp bulunacak bir adaydır. Karavezirler’e kararlılık ve samimiyetle desteğimiz tamdır” dedi. 
Belediyeciliğin zor iş olduğunu, ülkeyi yönetmek kadar zor olduğunu ifade eden Özersay, belediyelerin sırtındaki istihdam sorunlarına da değindi. 
Özersay, “Bu açıdan Değirmenlik Belediyesi çok önemlidir. Partili belediyelerden çok, iyi yöneten, iş yapan belediyelere ihtiyaç vardır. Ali Karavezirler’in yanında duruyoruz desteğimiz sürecek.Seçimden sonra da birlikte olacağız, hem destek hem denetim için” dedi. 
Karavezirler ise, halkın tümünü kucaklayacaklarını belirterek,Özersay’ın desteğine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER