Cumhurbaşkanı Akıncı'nın KIBRIS GENÇ TV'de ki özel yayını izlenme rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Akıncı'nın KIBRIS GENÇ TV'de ki özel yayını izlenme rekoru kırdı
banner83
banner80

Kıbrıs Genç TV bu özel dönemde de sizleri en doğru bilgilerle donatmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde yaşananlar, alınan önlemler ve  ekonomik gelişmelere konusunda dün saat 12.00'de KIBRIS GENÇ TV'de Muazzez Gazihan'ın Gündem Özel programında değerlendirmelerde bulundu.Uzun aradan sonra KIBRIS GENÇ TV'ye Skype bağlantısıyla katıldı.

Cumhurbaşkanı Akıncı'nın özel yayını izlenme rekoru kırdı.Her kesimden izleyicinin katıldığı programa çok sayıda mesaj  paylaşım ve beğeni geldi. 

Hükümetin icraat ve kararları,ekonomik önlemler paketi,halkın geçim sıkıntısı,hükümetin birbirleriyle olan ilişkiler,alınan kararların neden sürekli değiştirildiği,pandemi hastanesi konusunda Sağlık Bakanlığı ile doktorların karar üretme de hızlı davranmaması,kabine değişikliği hükümetin uyum sorunu ve acil görüşülmesi gereken konuların halen olduğu,gibi mesajlar çoğunluktaydı.

Cumhurbaşkanı'nın yayında sıcak tavırları, halkıyla her zaman içiçe olduğu yönde  yayına bir çok mesaj geldi.Özellikle gelen mesajlarda Cumhurbaşkanı'nın böyle zor zamanda yayına çıkarak halkın sorularına yanıt vermesi birlik ve beraberlik mesajı aktarması,bu sıkıntılı süreçten ve stresten, aslı astarı olmayan akıl dışı suçlamalarla çıkamamız gerektiğini,omuz omuza verip dayanışarak çıkabileceğimizi ve  bu badireden çıkabilmemiz için her türlü katkıyı yapmaya hazır ve yapmaya devam edeceğini söyleyerek tüm kesimi hem rahatlattı hem de mutlu etti.

Yayından sonra haber merkezine vatandaşlardan,iş insanlarından,sendikacılardan sivil toplum örgütlerinden bir çok telefon gelerek,Kıbrıs Genç TV'ye yöneticilere ve çalışanlarına bu  programı böyle bir zamanda halka sundukları için teşekkürlerini  iletti

Kıbrıs Genç TV bu özel dönemde de sizleri en doğru bilgilerle donatmaya devam ediyor. Hergün haberler, günlük haber programlarında en özel konuklar ve konularla HALKIN televizyonu olmanın gereklerini yerine getirmeye devam ediyoruz.Bizi izlemeye devam edin...

Sizden gelenler;

banner69

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 09:24
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER