CUMHURİYET MECLİSİ, İDARİ, KAMU VE SAĞLIK İŞLERİ KOMİTESİ TOPLANDI

 Cumhuriyet Meclisi İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı. Toplantı HP Milletvekili, Komite Başkanı Jale Refik Rogers başkanlığında...

CUMHURİYET MECLİSİ, İDARİ, KAMU VE SAĞLIK İŞLERİ KOMİTESİ TOPLANDI
banner80

 

Cumhuriyet Meclisi İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı. Toplantı HP Milletvekili, Komite Başkanı Jale Refik Rogers başkanlığında yapıldı.  

İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, gündeminde bulunan, Cumhurbaşkanı’nca bir daha görüşülmek üzere geri gönderilen Kamu Sağlık Çalışanları (Değişiklik) Yasası’nı görüştü. Yasayla ilgili çalışmalar bir sonraki toplantıda devam edecek. 

banner69

Cumhuriyet Meclisi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre,  İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplantısına, Jale Refik Rogers’le birlikte, UBP Milletvekili Komite Başkan Vekili Menteş Gündüz, UBP Milletvekili Özdemir Berova, CTP Milletvekili Sıla Usar İncirli ve HP Milletvekili Hasan Topal katıldı. 

Toplantıda davetli olarak da, Sağlık Bakanlığı, Personel Dairesi, Kıbrıs Türk Tabipler Birliği, Kıbrıs Türk Serbest Çalışan Hekimler Birliği ve KTAMS’tan yetkililer yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER