banner22

Cumhuriyet Meclisi ve TBMM takımları dostluk maçında karşı karşıya geldi

Cumhuriyet Meclisi ve TBMM takımları dostluk maçında karşı karşıya geldi
banner30

Cumhuriyet Meclisi Futbol Takımı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Futbol Takımı Gazimağusa Canbulat Stadyumu’nda dostluk maçında  karşı karşıya geldi.

Cumhuriyet Meclisi Başkanlığından yapılan açıklamaya göre eski hakemlerden Alper Aligüllü’nün yönettiği karşılaşmada,  Cumhuriyet Meclisi Takımı’nda Meclis  Başkanı Teberrüken Uluçay’ın yanı sıra;  Milletvekilleri Ersan Saner, Erhan Arıklı, Dursun Oğuz, Hasan Büyükoğlu, Oğuzhan Hasipoğlu, Sunat Atun, Mesut Genç bazı eski milletvekilleri ve bürokratlar da yer aldı.

Karşılaşmayı TBMM Futbol Takımı 2-1 kazandı.

Karşılaşma sonunda kupa töreni yapıldı ve madalyalar verildi.

ULUÇAY

Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, konuk takım milletvekillerine teşekkür ederek,  güzel bir dostluk ortamında tarihi bir stadyumda karşı karşıya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kazananın dostluk olduğunu ifade eden Uluçay, TBMM ile ilişkileri her alanda geliştirmek arzusunda olduklarını ifade etti.

POYRAZ

Kupa töreninde konuşan  TBMM  Takımı’ndan 22, 23 ve 24. Dönem Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz da,  dostane bir maçta bir araya geldiklerini ifade etti ve Meclis Başkanı Uluçay ve Cumhuriyet Meclisi’ne teşekkür etti.

Poyraz, en kısa sürede rövanş karşılaşması için Cumhuriyet Meclisi takımını Ankara’ya beklediklerini söyledi.

YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner25