Ersin Tatar'a yüklendi

Ersin Tatar'a yüklendi
banner32

Eski Başbakan ve CTP eski Genel Başkanlarından Ferdi Sabit Soyer, twiter hesabından yaptığı açıklamada “vicdani ret” olayı ile ilgili yorumlarda bulunurken, UBP Genel Başkanı Ersin Tatar’ı da sert sözlerle eleştirdi.

Soyer, Vicdani retdin,  vicdanın turnusol kağıdı olduğunu belirterek,kendisi, evladı bedelli askerlik yapanların bu olaya  vatan millet diyerek karşı çıkmaları çok ilkel olduğunu savundu.

banner69
“Bizim kuşak yıllarca Mücahitlik yaptı. Abilerimiz Erenköye çıktı.Ama barış dediğimiz için hain ilan edildik. Önce vijdan tutarlılık.” Diyen Soyer, UBP Genle Başkanı Tatar’ın vicdani ret için “devlete nifak  ekiliyor” söylediğini belirtti ve şunları ekledi:

“Bedelli askerlik yasası UBP ağırlıklı Meclisten geçti. Bunu para ile devletin içine nifak sokuluyor diye yansıtmamıştık Ağzından çıkanı kulak duymalı. Para vijdanı örtüyor ret kelimesi gelince vijdan öne mi geliyor?”

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 23:02
banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sakallı
Mustafa sakallı - 2 yıl Önce

Bizler artık düşmanlık değil insanların birbirlerini güvenmelerini birlikte yaşama kültürünü geliştirmektir günümüzde dünyanın birçok ülkesinde her ırktan ve dinden farklı konuşsalarda kavgasız gürültüsüz yaşamaktadırlar bence insanları sürekli kapıştırsan birbirine düşman ettiren önce sermaye sahipleri zengin ve çıkarıcılar sonrada bu çıkarıcıların destekçisi poletikacılardır işte bizde ve Güneyde günümüzdeki halka etki yaratmaya çalışan Faşist poletikacılar kapılar açıldı açılalı insanlar içiçedir tabi'ki bu Faşist polelikacıların kışkırtığı üç beş kişi münferit olaylarda bulunacak ancak halkın yüzde seksenden fazlası artık çözüm ve huzur ister

SIRADAKİ HABER