"Gece yarısı tam da yatacağım saat pencereler kapılar sallandı gürültüden"...

"Gece yarısı tam da yatacağım saat pencereler kapılar sallandı gürültüden"...
banner83
banner80

Halkın Partisi (HP) Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, sabah saatlerinde yaşanan patlamaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

"“Tamamıyla bu savaşla hiçbir ilişkisi olmayan masum bir ülkenin üzerine beceriksiz ülkeler tarafından düşürülen bir savaş aleti ve tüm ülkeyi saran bir korku …"olarak olayı değerlendirdi.

İşte Manavoğlu’nun açıklaması:

“Gece yarısı tam da yatacağım saat pencereler kapılar sallandı gürültüden, ne olduğunu anlamasam da can kaybı olmamasını dileyerek merakla yattım … Sabah bilgileri takip etmeye çalışırken kafamda bu sorular oluştu….
“Tamamıyla bu savaşla hiçbir ilişkisi olmayan masum bir ülkenin üzerine beceriksiz ülkeler tarafından düşürülen bir savaş aleti ve tüm ülkeyi saran bir korku …
– Uluslararası hukukta bunun cezası veya tazminatı yok mu?..
– Bu araçları satanların ve kullananların yükümlülükleri nelerdir?
Hade görelim bu, insan hakları, uluslararası hukuk diye bağıran , aç gözlü ülkeleri şimdi !!!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 3 yıl Önce

Sayın milet vekili bunun tazminatı yok bizde bir savaş ülkesiyik. 19 yıl önce kktc taksi yapar iken amerikalı bir profesör bir ay dag deniz bir ucundan obir ucuna gezdirdim bu arda polise bilgi verdim beni kale almadılar. Bilgi neydi petrol. Once suriye sora kuzey kıbrıs 200 yıl sonra batıda biten petrol rezervenin son noktası suriye ile kuzey kıbrıs sularıda kalacak olan son petrol reserve.good morning sayın bakan

SIRADAKİ HABER