banner22

Gönyeli’deki yol ve altgeçidi “ucube”

Gönyeli’deki yol ve altgeçidi “ucube”
banner32


UBP Milletvekili Menteş Gündüz de, Ulaştırma Bakanlığının büyük ve zor bir bakanlık olduğunu belirterek, özellikle denizler rıhtımlar karayolları altyapılara önem verilmesi gerektiğine işaret etti. 
Gündüz, ülke genelindeki karayollarında kötüleşmeler olduğunu, yargıda olan ve hayati önem taşıyan yollarla ilgili yargının erken karar vermesini beklediğini ifade etti. Gündüz, Gönyeli’deki yol ve altgeçidi “ucube” olarak niteleyerek, oradaki suçlunun Gönyeli Belediyesi olduğunu söyledi. 
Yargının bu konuda da hızlı davranmasını ve halkın önünün açılmasını isteyen Gündüz, burada bakanlığın değil belediyenin hatalı olduğunu, o yüzden buradaki sıkıntının hızlandırılmasını talep etti. 
Telefon Dairesi’nde sıkıntı bulunduğunu, burada özelleştirme veya devletin devamının olup olmayacağının netleşmesi gerektiğini ifade eden Gündüz, limanlara ve denizlere önem verilmesi gerektiğini kaydetti. 

banner33
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZAFER NIYAZI
ZAFER NIYAZI - 1 yıl Önce

NARENCIYE IHRACATI BASLANACAGI 15 OCAK TAN SONRA GÜNDE EN AZ 60 TIRIN BU YOLDAN NASIL GECECEGINI MERAK EDIYORUM.DUSUNUN AYNI ANDA 25 TIR ARKS ARKAYA GUZELYIRYDAN YOLA CIKIP GONYELI UZERINDEN MAGUSAYA GIDECEK.

banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49