banner22

Halkın Partisi,1. Olağan İlçe Kongrelerini gerçekleştirdi

Halkın Partisi,1. Olağan İlçe Kongrelerini gerçekleştirdi
banner32

Halkın Partisi (HP) 1. Olağan İlçe Kongrelerini gerçekleştirdi.

HP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre,  “Adım Adım Geleceğe” sloganıyla gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde, “Kıbrıs Türk siyasetine yeni bir anlayış, yeni bir enerji, devinim ve değişim getirmek için yeniden yapılanma ve planlamayla her gün diğerinden daha güçlü, daha deneyimli ve büyüyen bir aile olarak çalışmalarımıza devam edileceğiz” denildi.

19-20 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Halkın Partisi 1. Olağan İlçe Kongreleri seçimleri sonucunda İlçe yönetim kurullarında yeni dönem görev alacak isimler ve ilçe başkanları şu isimlerden oluştu: 

Lefke İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri;  Başkan Özdemir Rahmi Şanlıdağ, üyeler Serhat Usanmaz, Nermin Şanlıdağ, Murat Helvacı, Hasan Karlıtas, Enver Öztoprak, Ahmet Uzunoğlu.

Güzelyurt İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Reşat Kansoy, üyeler Mehmet Salih Tombul, Turgut Alas, Yasar Orakcıoğlu, Osman Bulun, Deniz Pala, Ayşe Mert, Akın Akın, Adem Topak.

İskele İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Mesut Genç, üyeler  Yolcu Pekri, Perihan Yıldız, Müllaim Varol, Kadir Yıldırım, Ertan Kızıl, Ersin Semi, Dağan Aydener, Aylin Yaramaz.

Girne İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Ahmet Tokatlıoğlu, üyeler Melih Özhakkı, Kemal Derin, İhsan Gazanfer, Hasan Özyiğit, Fahrican Sarıoğlu, Ersan Sengül, Adem Cakir.

Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri;  Başkan Hasan Sapsızoğlu, üyeler  Mahmut Tezcan, Ali Çırakoğlu, Fikret Unutmaz, Servet Şahan, Selman Beber Toprak, Mehmet Manavoglu, Arif Kanlıada, Fethiye Karahasanoğlu.

Gazimağusa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri;  Başkan Süleyman Canatan, üyeler  Tolga Özçelik, Oğulcan Topal, Melek M. Karakuş, İsmail İrfanoğlu, Hüseyin Tabur, Hasan Tosunoğlu, Cihan Abi, Batur Sağlamer.

banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49

banner51