İskele'de asayiş ve trafik operasyonu

İskele'de asayiş ve trafik operasyonu
banner32
banner78

İskele Polis Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasında yapılan asayiş ve trafik denetimlerinde 60 sürücüye ceza kesildi, 4 araç trafikten men edildi, KKTC’de izinsiz ikamet ettiği tespit edilen 6 kişi de tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün akşam İskele Polis Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasında asayiş ve trafik denetimleri yapıldı.

Bölgede faaliyet gösteren kumarhane, bet ofis ve işçi yatı evleri kontrol edildi. KKTC’de izinsiz ikamet ettiği tespit edilen 6 kişi tutuklanarak haklarında yasal işlem başlatıldı. Trafik ekipleri 403 aracı kontrol etti, suç işlediği tespit edilen 60 sürücü hakkında ileri işleme gitti, 4 aracı trafikten men etti.

GİRNE’DE TABANCA VE CANLI MERMİ

banner69
Öte yandan Girne’de kanunsuz olarak 9 mm çapında tabanca ve tabancaya ait 12 canlı mermi bulundurduğu tespit edilen 51 yaşındaki A.I.(E) tutuklandı. Söz konusu kişinin bu sabahın ilk saatlerinde tutuklandığı açıklandı.

SAHTE PARAYI TEDAVÜLE SÜREN KİŞİ TUTUKLANDI

Güzelyurt’ta, iki ayrı petrol istasyonuna sahte para veren 42 yaşındaki A.A.(E) tutuklandı.

A.A. sahte olduğunu bildiği B 178290171 seri numaralı 200 TL’lik banknotlarla iki istasyondan 100 TL tutarında akaryakıt aldı. Sahte para tedavüle süren söz konusu kişi sahtekarlıkla para üstü de temin etti.

Tutuklanan A.A.’nın üzerinde ve evinde yapılan aramada aynı seri numaralı 9 tane daha sahte 200 TL’lik banknot bulunarak emare alındı.

Polisin olaylarla ilgili soruşturması sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 13:25
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER