banner22

İsmail Arter’e plaket takdim ettiler

İsmail Arter’e  plaket takdim ettiler
banner32

6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’ne katılan Gazimağusa Halk Dansları Derneği heyeti, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek Mersin’nde aldıkları plaketi takdim etti. 

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Ata Çeker ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Gazimağusa Belediye Başkanı Arter, Gazimağusa Halk Dansları Derneği’nin Belediye adına Mersin’de festivale katıldığını ve Gazimağusa’yı en iyi şekilde temsil ettiğini ifade ederek, teşekkür ve tebrik etti. 

Gazimağusa’da olan halk dansları ekiplerini belediyenin ekibinden ayırmadan bir aile gibi gördüğünü dile getiren Arter, ”her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızdasınız, sizin bir ihtiyacınız olduğunda belediyenin de sizin yanınızda olduğunu ve olacağını söylemek isterim” dedi. 

Belediye bünyesindeki halk dansları topluluğunun yeni gelen çocukları eğitmek ve halk danslarını sevdirmek için çalıştığını söyleyen Arter, kültür sanatta ayrımın olamayacağını, belediye dışındaki ekipler ve belediye ekibinin Gazimağusa’yı temsil etiklerinin bilinciyle çalışmaya devam ettiğini kaydetti.

banner33
YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49