İşte UBP'de bölge bölge kazananlar

İşte UBP'de bölge bölge kazananlar
banner32

Ulusal Birlik Partisi 21.Olağan kurultayı sona erdi. Kurultayın son aşamasında yer alan Parti Meclisi üyeliği seçimi bu sabaha yakın sona erdi. Bölge bölge sçilenler ve aldıkları oy sayıları şöyle:

LEFKOŞA

1-Aydın Soyer 4197

2-Ahmet Savaşan 4022

3-Aydın Amca 3890

4-Nurcan Yardımcı 3799

5-Mehmet Özçelik 3714

6- Halim Esendağlı  3589

7-Hüseyin Paşa 3549

8-Hakan Fellahoğlu 3503

9-Erdoğan Mani 3376

10-Kemal Oktar 3340

11-Ata Satur 3241

12-Fikret Çavuşoğlu 3145

13-Cemal Bulutoğluları 3142

14-Ahmet Akbil 3122

15-Süreyya Gürses 3114

16-Mevlüt Osmanoğlu 3077

LEFKOŞA KADIN KOTASI

1-Selin Candemir 3719

2-Fisun Özsun 3108

3-Özlem Uzun Sefer 3063

LEFKOŞA GENÇLİK KOTASI

1-Özdemir Özerem 2978

2-Mehmet Aktunç 2755

3-Kemal Özekmekçi 2739

GAZİMAĞUSA

1-Meryem Boyacı       2892

2-Gürsel Uzun            2879

3-Dilaver Bilgen          2777

4-Hasan İşlek             2760

5-Raşit Şah                 2718

6- Recai Ergün           2701

7- Özgür Dedeoğlu    2560

8- Cenk Özyalçın       2523

9-Hilmi Öztemiz         2516

10-İlter Tekbıyık         2506

11- Bülent Bebek      2486

12-Haldun Dolu        2460

13-Ergin Tuğaç         2377

GAZİMAĞUSA KADIN KOTASI

1-Eylem Dolmacı       2888

2-Feriha Yiğittürk       2877

3-Elif Abiç                  2825

GAZİMAĞUSA GENÇLİK KOTASI

1-Murat Uzun            2929

2-Önder Fidaner       2793

3-Mehmet Topçu      2731

GİRNE

1-Selim Gökbörü       3506

2-Bülent Kutay          3463

3-Halit Soytürk          3285

4-Cafer Barutçuzade 3139

5-Sultan Sonay          3009

6- Yalçın Koçyiğit      2990

7- Hasan Uzun           2981

8-Hüseyin Kayım      2910

9- Atila Mahmutoğlu 2823

10-Mehmet Ayder    2775

İSKELE

1-Selahattin Güngör       3795

2-Şahin Avcıl                   3773

3-Ali Nazif                        3561

4-Cahit Falyalı                 3483

5-Halil İbrahim Orun        3439

İSKELE KADIN KOTASI

1-Canan Mimar             2166 

GÜZELYURT

1-Ali Kandulu                2768,

2-Ali Fikri Özler            2650

3-Türel Özdaş Tüm      2510

4-Süleyman Aldağ       2355

GÜZELYURT GENÇLİK KOTASI

1-Fuat Özan   1808

LEFKE

1-Kenan Örgen  3448

2-Mehmet Zafer  2721

LEFKE KADIN KOTASI

1-Sonay Lord  3224

LEFKE GENÇLİK KOTASI

1-Mustafa Çaluda 3853

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER