KIBRIS GENÇ TV, ALP ERMİYA İLE YOLLARINI AYIRDI

Uzun bir süredir Kıbrıs Genç TV, Londra temsilciliğini yürüten Alp Ermiya ile yollarını ayırdı.Karar Kıbrıs Genç TV Yönetim...

KIBRIS GENÇ TV, ALP ERMİYA İLE YOLLARINI AYIRDI
banner32

Uzun bir süredir Kıbrıs Genç TV, Londra temsilciliğini yürüten Alp Ermiya ile yollarını ayırdı.

Karar Kıbrıs Genç TV Yönetim Kurulu tarafından Alp Ermiya’ya bildirilirken, bugüne kadar yapmış olduğu katkılardan ve verdiği hizmetten dolayı da kendisine teşekkür etti.

Kıbrıs Genç TV, Londra temsilciliğini yürüttüğü Alp Ermiya ile 30 Nisan 2018 tarihi itibarı ile yollarını ayırdı.

Birinci Medya Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Birinci, Londra temsilciliğini yürüttüğü Alp Ermiya ile olan ayrılığı, sosyal medya hesabına yazdığı “ Kıbrıs Genç TV olarak Londra temsilciliğimizi yürüten Alp Ermiya ile 30 Nisan 2018 tarihi itibarı ile yollarımızı ayırmış durumdayız” notuyla duyurdu.

banner69
01 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Londra temsilciliğini yürütecek olan ekibin, yeni oluşumunu tamamlamak için şu an çalışma içerisinde olduğu aktarıldı. Bundan böyle Kıbrıs Genç TV, Londra’nın ve İngiltere’nin en çok izlenen televizyon kanalı olan ve Londra’da daha da gelişerek hizmetlerini yeni ekibi ve yeni stüdyoları ile sürdüreceği aktarıldı.

Kurul, daha önce hizmet veren ve kısa bir süre önce ayrılan Duygu Tağmaç’a da katkılarından dolayı teşekkürlerinin iletti.

Kıbrıs Genç TV yeni temsilcisini, stüdyolarını ve programlarını 31 Mayıs günü kuruluşunun 21. Yılında ve uydu aracılığı ile Londra’da Kıbrıs Türkü ile buluşmasının 12. Yılında başlatacağını açıkladı.

Aynı zamanda yönetim kurulu önemli bir duyuruya da dikkat çekerek, aşağıdaki logo dışındaki hiçbir benzeri logo veya yayının kanal ile ilgili bir bağlantısı olmadığını ifade etti.

İşte Birinci Medya Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Birinci’nin sosyal medyada ki paylaşımı;

Kıbrıs Genç TV olarak LONDRA temsilciliğimizi yürüten Alp Ermiya ile 30 Nisan 2018 tarihi itibarı ile yollarımızı ayırmış durumdayız. Bugüne kadar Alp prodüksiyon ekibine ve Sayın Alp Ermiya’ya verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

01 Mayıs 2018 tarihinden itibaren LONDRA TEMSİLCİLİĞİMİZİ yürütecek ekibimiz, yeni oluşumunu tamamlamak için çalışmaktadır..

Kıbrıs Genç TV Londra’nın ve İngiltere’nin en çok izlenen televizyon kanalı olarak LONDRA’DA daha da gelişerek hizmetlerini yeni ekibi ve yeni stüdyoları ile sürdürecektir.
Ayrıca yine daha önce hizmet veren ve kısa bir süre önce ayrılan Duygu Tağmaç Hanıma da teşekkürü borç biliriz.

Kıbrıs Genç TV yeni temsilcisini, stüdyolarını ve programlarını 31 Mayıs günü kuruluşunun 21. Yılında ve uydu aracılığı ile Londra’da KIBRIS Türkü ile buluşmasının 12. Yılında başlatacaktır.. O güne kadar merkez Lefkoşa stüdyolarımız her türlü talepleriniz için hizmetinizde olacaktır..

Saygılarımızla
Kıbrıs Genç TV Yönetim Kurulu

Önemli not: Aşağıdaki logo dışındaki hiçbir benzeri logo veya yayın bizimle ilgili değildir.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER