KIBTES'TEN 23 NİSAÇOCUK BAYRAMI MESAJI

  Kıbrıs Türk Eğitimciler Sendikası (KIBTES), eğitimciler olarak amaçlarının; toplumun varlığını ve devletin birliğini özenle...

KIBTES'TEN 23 NİSAÇOCUK BAYRAMI MESAJI
banner94
banner90

 

 Kıbrıs Türk Eğitimciler Sendikası (KIBTES), eğitimciler olarak amaçlarının; toplumun varlığını ve devletin birliğini özenle koruyan, cumhuriyetine sahip çıkan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalan, çalışkan, paylaşan, cesur, kişilikli, yapıcı, yenilikçi ve bilimle donatılmış gençler yetiştirmek olduğunu kaydetti.


KIBTES Başkanı Bilal Akbayır, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, Türk milletinin; Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı olduğunu, cumhuriyetin temel niteliklerini en iyi şekilde koruyup, muhafaza ettiğini ve etmeye devam edeceğine inandıklarını belirtti.

banner91
Akbayır, “Bu bağlamda Kıbrıs Türk öğretmenleri ve eğitim çalışanları olarak bizler, toplumun varlığını ve bağımsız-egemen devletinin birliğini özenle koruyan, cumhuriyetine sahip çıkan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çalışkan, paylaşan, cesur, kişilikli, yapıcı, yenilikçi ve bilimle donatılmış gençler yetiştirmeye hiç yorulmadan devam edeceğiz” dedi.

Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Akbayır, şehitlere rahmet diledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER