KKTC 'MİNİK BİLİM KAHRAMANLARI' İLE YENİDEN BULUŞUYOR

Çocukların gelişiminin uluslararası bir ayağı olan ve 41 ülkede 40.000’in üzerinde çocuğun katılımıyla düzenlenen...

KKTC 'MİNİK BİLİM KAHRAMANLARI' İLE YENİDEN BULUŞUYOR
banner32

Çocukların gelişiminin uluslararası bir ayağı olan ve 41 ülkede 40.000’in üzerinde çocuğun katılımıyla düzenlenen ‘Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor.

/FIRST® LEGO® League Junior’fuarı, Bilim Kahramanları Derneği ve “Öğrenen Mutlu Bireyler Merkezi” ortaklığında ikinci kez KKTC’de gerçekleşecek.

banner69
6-10 yaş arası çocukların bilim ve mühendislik alanlarında ilgisini çekmek ve gelişimlerini sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor’ fuarlarının bu yılki konusu “Suyun Macerası” olacak.

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Koordinasyon Ofisi katkıları, Domino’s Pizza’nın ana sponsorluğu, Darem Trading ve MasterKids’in yardımcı sponsorluklarıyla düzenlenecek olan fuara farklı okullardan 25 takım katılacak.

5 Mayıs Cumartesi günü Girne Alsancak’ta Necat British College’da,

6 Mayıs Pazar günü ise Lefkoşa TED kolejinde gerçekleştirilecek olan fuara Kıbrıs Vakıflar İdaresi, Cyprus IVF, Digiturk Kıbrıs Distribütörü Digitech İletişim , GİAD, Erdal&Co, Magic Touch, Paypoint, Ramadan Cemil İşletmeleri, RE/MAX Golden, Lefkoşa Con, Onbaşı İşletmeleri, Saber Endüstriyel Mutfak, Sekiz Construction, TaşEv Guest House, Telsim Vodafone ve Zone Mimarlık destek verecek.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER