Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu heyeti, Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’yi ziyaret etti

Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu heyeti, Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’yi ziyaret etti
banner78

Sağlık Bakanı Ali Pilli,  Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu 2020-2021 yeni  dönem  Federasyon Başkanı Onur Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi

Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu 2020-2021 yeni dönem başkanı Tuna Karatepe, Sağlık Bakanı ve sağlık çalışanlarının pandemi döneminde ve halen süren mücadelelerinin çok başarılı olduğunu belirterek tebrik ettiklerini dile getirdi.

Karatepe, bundan sonraki süreçte yapılacak olan etkinliklerde, özel gün kutlamalarında ve panellerde verilecek olan hediye veya plaket yerine Sağlık Bakanlığı’na verilmek üzere yapılacak bağışın karşılığında özel sertifikalarla, sağlığa bağış yap projesini başlatacaklarını söyledi. 

banner69
Karatepe, toplanacak  olan gelirin yılsonunda bakanlık tarafından belirlenecek hastanelerin bir eksiğini tamamlamak adına bağışlanacağını kaydetti.

PİLLİ

Bakan Pilli, konuşmasında, Lions kulüplerinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi ve projeye destek olmaya hazır olduklarını söyledi. 

Sağlık Bakanı Ali Pilli, sağlığa katkının topluma katkı demek olduğunu, Lions Kulüplerinin her zaman sağlığa olan duyarlılık ve desteklerinin takdire şayan olduğunu dile getirdi.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER