LEFKOŞA HASTANESİ'NDEKİ ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ YENİLENİYOR

Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim ile Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı (ÇOHAV) Mütevelli Heyeti Başkanı...

LEFKOŞA HASTANESİ'NDEKİ ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ YENİLENİYOR
banner94
banner90

Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim ile Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı (ÇOHAV) Mütevelli Heyeti Başkanı Sedef Altınbaş Akacan arasında Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’ni yenileme projesi kapsamına anlaşma imzalandı.

Sağlık Bakanı Besim ile ÇOHAV Mütevelli Heyeti Başkanı Sedef Altınbaş Akacan, Nalbantoğlu Devlet hastanesi başhekimi Dr.Bülent Dizdarlı ve diğer protokol üyeleri ile birlikte yenileme proje anlaşması imzaladı.

ÇOHAV, anlaşma kapsamında 21 Nisan’da “Çocuk Festivali” kapsamında elde ettiği geliri, daha önce de yürttükleri “Nalbantoğlu Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Yenileme Projesi” dahilinde kullanacak.

ÇOHAV’dan yapılan açıklamada, çocuk yoğun bakım ünitesindeki çalışmaların hızlandırılacağı belirtilerek festivale katkı koyanlara, sponsorlara ve destek veren Creditwest Bankası’na teşekkür edildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER