Lefkoşa ve İskele’de denetim: 14 araç trafikten men edildi

Lefkoşa ve İskele’de denetim: 14 araç trafikten men edildi
banner32
banner78

banner69
 

Dün  20.00 – 24.00 saatleri arasında Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde, asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirilmiştir.

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimlerde bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri, pansiyon ve yatı evleri, Çağlayan Parkı, Kumsal Park, Barış Manço Parkı, Kafesli Parkı, Yediler Parkı, Ayluga Kilisesi bölgesi, Ermeni Kilisesi bölgesi,Terminal Bölgesi ile seyir halindeki araçlar kontrol edilmiştir. Denetimler kapsamında, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 19 kişi kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatılmıştır. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 550 araç kontrol edilmiş, 147 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, bir kişi alkollü araç kullanmaktan tutuklanırken, 12 araç ise muhtelif suçlardan trafikten men edilmiştir.

İskele’de gerçekleştirilen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, bet ofisi ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edilmiş ve herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise toplam 300 araç kontrol edilmiş ve 37 araç sürücüsü çeşitli suçlardan rapor edilmiş olup, 1 araç sürücüsü alkollü araç kullanmaktan tutuklanırken, 2 araç ise muhtelif suçlardan trafikten men edilmiştir.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER