LOKMACI KAPISINDAN GİRİŞİNDE ÜZERİNDE UYUŞTURUCU BULUNAN GENÇ TUTUKLANDI

LOKMACI KAPISINDAN GİRİŞİNDE ÜZERİNDE UYUŞTURUCU BULUNAN GENÇ TUTUKLANDI


 Lefkoşa’da dün Lokmacı Kara Kapısı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada A.M.S.M.’nin (E-22) üzerinde polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 10 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Adı geçen kişi tutuklandı, polisin soruşturması devam ediyor.

GİRNE’DE UYUŞTURUCU VE ESKİ ESER

Girne’de S.A. (E-45), F.B. (E-51) ve A.B.’nin (E-63) bulunduğu evde dün polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 136 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Sözkonusu kişileri tutuklayan polis, aynı evde bulduğu ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas teraziyi de emare olarak aldı.

Polis, yürüttüğü soruşturmada, F.B.’nin sorumluluğundaki evde yaptığı aramada ise, eski eser olduğuna inanılan 2 adet kadın motifli heykel, 4 adet yüzük, 2 adet saç tokası, 1 adet bıçak ve 1 adet buldu.

Soruşturma devam ediyor.

GİRNE’DE HIRSIZLIK

Girne’de faaliyet gösteren bir işyerinde müşteri olarak bulunan K.H.’nin (K-58) dün raf üzerinde bulunan bir adet gümüş “pandora”yı çaldığı belirtildi.

Sözkonusu şahsı tutuklayan polisin başlattığı soruşturma sürüyor.

KANUNSUZ BALIK AVLAMA

 

İskele’de M.B. (E-48) hakkında, Dokuz evler mevkiinde zıpkınla 3 adet ahtapotu kanunsuz avlamaktan yasal işlem başlatıldı.


Yasalara göre ahtapot avlanabilmesi için, ağırlığının 1 kilogramdan az olmaması gerekiyor.

Polisin soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER