MAĞUSA İNİSİYATİFİ'NDEN YANIT

“SALDIRI GAYET ANLAMLIDIR”Mağusa İnisiyatifi, Derinya sınır kapısının açılması için hafta sonu düzenlediği eylem nedeniyle yöneltilen eleştirileri...

MAĞUSA İNİSİYATİFİ'NDEN YANIT
banner94
banner90

“SALDIRI GAYET ANLAMLIDIR”

Mağusa İnisiyatifi, Derinya sınır kapısının açılması için hafta sonu düzenlediği eylem nedeniyle yöneltilen eleştirileri yanıtladı. İnisiyatif adına açıklama yapan Okan Dağlı, “Kim olduğumuz ve esasen neyi amaçladığımız bilinmesine rağmen üzerimize yöneltilen saldırı gayet anlamlıdır” dedi.

 

Mağusa İnisiyatifi, Derinya sınır kapısının açılması için hafta sonu düzenlediği eylem nedeniyle yöneltilen eleştirileri yanıtladı; benimsediği ilkeler doğrultusunda, istikrarlı çizgisini koruyarak topluma ışık tutmaya devam edeceğini vurguladı.

banner91
Mağusa İnisiyatifi adına Okan Dağlı yaptığı açıklamada, Derinya sınır kapısının açılması taleplerinin devam ettiğini belirtti.

Halka açık, sivil örgüt ve inisiyatiflerin katılımına açık bir eylemde, tüm hassasiyetlerine karşın sorumlusu olmadıkları söylem veya pankart açılması riskinin her zaman olduğuna işaret eden Dağlı, şunları kaydetti:

“Kim olduğumuz ve esasen neyi amaçladığımız bilinmesine rağmen üzerimize yöneltilen saldırı gayet anlamlıdır. Cadı kazanı için kimin düğmeye bastığı açıkça bellidir ancak Mağusa İnisiyatifi geçmişten bugüne benimsediği ilkeler doğrultusunda, istikrarlı çizgisini koruyarak toplumumuza ışık tutmaya devam edecektir.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER