Öğrenci Yurtları Birliği karardan memnun

Öğrenci Yurtları Birliği karardan memnun
banner32
banner76

Kıbrıs Türk Öğrenci Yurtlar Birliği, üniversitelerde ikinci dönem yüz -yüze eğitime dönülmesi konusundaki alınan karardan memnuniyet duyduğunu açıkladı.

banner69
Kıbrıs Türk Öğrenci Yurtlar Birliği Genel Başkanı Hakan Onurlu konuyla ilgili açıklamasında, tüm yurtların en üst düzeyde pandemi önlemi aldığına işaret ederek, Mart ayından beridir yurt hizmetlerini en iyi şekilde vermeye devam ettiklerini belirtti.

Gelecek öğrencilere yurt fiyatlarında özel indirimler uygulayacağını kaydeden Onurlu, bu konuda bir çalışma başlattıklarını vurguladı.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ogrenci velisi necdet toptutan
Ogrenci velisi necdet toptutan - 5 ay Önce

Tabi memnun olacak. Cunku yüksek öğretimde turkiye ve diğer ülkenin öğrencilerine dune kadar köpek muamelesi yaparken bugün. Kendileri ac kalınca. Öğrenciyi somirmenin hastalıktan cok daha değerli olup ceplerini doldurma derdindeler. Ben bu hastalık varken çocuğumu okuldan alir. Yonede o okula göndermem. Suriye de nerede test yapılıyor. Öğrencilerin çoğu oradan geliyor. Benim çocuğumun 10 günlük karantina sonrasi hasta olmayacağı garantisini kim verecek. Kıbrıs'a hastanelerin durumu ortada. Asla göndermem bu asi olayi gerçekleşmeden.

necdet toptutan
necdet toptutan - 5 ay Önce

Tabi memnun olacak. Cunku yüksek öğretimde turkiye ve diğer ülkenin öğrencilerine dune kadar köpek muamelesi yaparken bugün. Kendileri ac kalınca. Öğrenciyi somirmenin hastalıktan cok daha değerli olup ceplerini doldurma derdindeler. Ben bu hastalık varken çocuğumu okuldan alir. Yinede o okula göndermem. Suriye de nerede test yapılıyor. Öğrencilerin çoğu oradan geliyor. Benim çocuğumun 10 günlük karantina sonrasi hasta olmayacağı garantisini kim verecek. Kıbrıs'a hastanelerin durumu ortada. Asla göndermem bu asi olayi gerçekleşmeden.

SIRADAKİ HABER