banner22

Okuma alışkanlığına destek

Okuma alışkanlığına destek
banner32

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Eğitim Fakültesi’nin Düzenlemiş Olduğu, EÇEDK Kulübünün Destek Verdiği 2019 Yılına Merhaba Etkinliği Yeni Yılda Okumaya Karşı Olan İlgiyi Arttırmak ve Kitaba Daha Fazla Önem Verilmesini Sağlamak Amacıyla “Kitaptan Yılbaşı Ağacı” Eğitim Fakültesi Freedom Binası’nda Sergilenmekte.

Eğitim Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, “Kitaplardan Yılbaşı Ağacında ki kitaplar Erenköy Lisesi kütüphanesine bağışlanacağı bildirildi.

Kitaptan Yılbaşı Ağacı üzerine açıklama yapan Girne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nesrin Kale, “Yılbaşı ağacımız Eğitim Fakültesi’ni andıran bir ağaç. Tamamen kitaplardan oluşuyor ağacımız. Bütün öğrencilerin ve öğretim elemanı hocalarımızın destekleri ile yaptık yeni yıl ağacımızı. Burada verilen en önemli mesaj aslında mutlaka kitap okumalıyız mesajıdır. Yeni yılda bütün öğrencilerimizin, öğretim elemanlarımızın ve Eğitim Fakültesi ailemize yeni yılda sağlıklı, başarılı, umutlu bir yıl diliyorum. İnsanlık içinde 2019 yılı umutlu, barış ve sevgi dolu bir yıl olsun.” dedi.
 

banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49