ÖZGÜRGÜN KIBRIS GENÇ TV'DE AÇIKLADI

“2020’DE AKTİF SİYASETİ BIRAKACAĞIM”Seçim döneminde canlı yayınlara çıkmadığı gerekçesi ile siyasi partiler tarafından eleştirilen Ana...

ÖZGÜRGÜN KIBRIS GENÇ TV'DE AÇIKLADI
banner80

“2020’DE AKTİF SİYASETİ BIRAKACAĞIM”

Seçim döneminde canlı yayınlara çıkmadığı gerekçesi ile siyasi partiler tarafından eleştirilen Ana Muahalefet  UBP Lideri ve eski başbakan Hüseyin Özgürgün, bugün Kıbrıs Genç TV ekranlarında katıldığı canlı yayında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 4’lü koalisyon hükümetine yüklenen Özgürgün, hükümet icraatları konusunda da oldukça sert iddiaları gündeme getirdi. 

 

Ana muhalefet Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı eski başbakan Hüseyin Özgürgün Kıbrıs Genç TV ekranından canlı yayınlanan Gökahn Altıner ile Kıbrıs’ta Manşet programında hükümete çattı, oldukça sert açıklamalarda bulunan Özgürgün’ün sert açıklamalarının hedefinde hükümet ortakları vardı.

 

Yapımı devam eden Girne – Lefkoşa yolu hakkında iddialar da gündeme getiren Özgürgün, Bakanlık ile Cumhurbaşkanlığı’nın birlikte çalıştığını savundu.

 

Cumhurbaşkanlığı makamına saygı duysa da Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya saygı duymadığını söyleyen Özgürgün; O’nu tarafsız olmamakla suçladı.

Peki Özgürgün gelecek seçimlerde Cumhurbaşkanlığı için aday olacak mı?

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER