Özyiğit, Kıbrıs Türk halkı ile tüm İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutladı

Özyiğit, Kıbrıs Türk halkı ile tüm İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutladı
banner32

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Kıbrıs Türk halkı ile tüm İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutladı.

Özyiğit, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, barışın egemen olduğu sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir gelecek diledi.

Bayramların insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlenmesi, dostluğun, kardeşliğin ve paylaşımın yaygınlaşarak dayanışma ikliminin sağlanması adına bir fırsat olduğunu belirten Özyiğit, birbirini daha iyi anlayan, sevgi, saygı gösteren, hoşgörülü bir toplum olmanın önemine dikkat çekti.

banner69
Özyiğit, UBP-HP hükümetini bu anlamda çok önemli görevler beklediğini, dolayısı ile toplumun iradesini yok sayan karar ve uygulamalardan kaçınılması gerektiğini vurguladı. 

“HALKIN REFAHI VE MUTLULUĞU...”

TDP olarak toplumun refah ve mutluluğu için mücadele ettiklerini, çözüm, demokratikleşme ve daha iyi yaşam koşulları yaratma mücadelelerinin her platformda kararlılıkla süreceğini ifade eden Özyiğit, amaçlarının Kıbrıs Türk halkına aydınlık yarınlar hazırlamak ve daha yaşanabilir bir düzen kurmak olduğunu belirtti.

Toplumun sağlık, huzur ve güven içinde bir bayram geçirmesini dileyen Özyiğit, “Kıbrıs Türk halkının ve İslam Dünyasının Bayramını en içten dileklerimle kutlar, mutlu, sağlık ve huzur dolu bir gelecek dilerim” dedi.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER