POLİSTEN SAHTE DOLAR UYARISI

ALIŞVERİŞ YAPMAYA ÇALIŞAN BİR KİŞİ TUTUKLANDIErcan Havalimanı’ndaki bir gümrüksüz satış mağazasında dün sahte ABD Dolarlarıyla alışveriş...

POLİSTEN SAHTE DOLAR UYARISI
banner80

ALIŞVERİŞ YAPMAYA ÇALIŞAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Ercan Havalimanı’ndaki bir gümrüksüz satış mağazasında dün sahte ABD Dolarlarıyla alışveriş yapmaya çalışan bir kişinin tutuklandığını duyuran Polis Basın Subaylığı, halkı sahte Dolar banknotlarına karşı uyardı.

Polis Basın Subaylığı, halkı sahte Dolar banknotlarına karşı uyardı.

Ercan Havalimanı’ndaki bir gümrüksüz satış mağazasında sahte ABD Dolarlarıyla alışveriş yapmaya çalışan bir kişi tutuklandı.

banner69
Ercan Havaalanı’nda yolcu olarak bulunan 21 yaşındaki O.K., Adem Kaner Duty-Free isimli gümrüksüz satış dükkanında iş yerindeki alışverişine karşılık iki adet sahte 50 ABD Doları’nı görevli personele verdi.  Olayın polisin bilgisine gelmesiyle O.K.’nin üzerinde arama yapıldı ve 3 sahte 50 ABD Doları daha bulundu. Polis O.K.’yi tutukladı.

POLİSTEN SAHTE DOLAR UYARISI

50’LİK ABD DOLARI BULUNDURANLAR DİKKAT!

Polis Basın Subaylığı, sahte dolar olayının ardından halkı uyaran bir de duyuru yayımladı. Polis, söz konusu sahte paralardan daha önceden piyasaya sürülme ihtimali göz önünde bulundurduğundan “50’lik ABD Doları” cinsi para bulunduranları uyardı.

Bankalar, döviz şirketleri, finans kuruluşları, marketler ve vatandaşlar ile para alım-satımı ve değişimi yapacak kişi ve kurumların çok dikkatli olmaları çağrısı yapılan açıklamada, şüpheli görülen kişilerin de en yakın polis merkezine bildirilmesi istendi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER