banner22

“Renklerin Çeşitliliği” başlıklı yeni proje düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı

“Renklerin Çeşitliliği” başlıklı yeni proje düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı
banner32

Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen “Renklerin Çeşitliliği” başlıklı yeni proje düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, proje koordinatörü Erman Dolmacı toplantıda yaptığı konuşmada, Aralık 2018’de başlayan “Renklerin Çeşitliliği Projesi”nin 3 yıl süreceğini ifade etti. Dolmacı, proje kapsamında, ortak örgütlerle işbirliğinde çeşitli aktiviteler düzenleneceğini belirtti.

Dolmacı, düzenlenecek aktiviteler arasında dernek içi kapasite artırıcı eğitimler, psikolog ve hukukçulara yönelik eğitimler, staj programı ve gönüllülerle çalışmalar, yıllık medya takip raporları, fon geliştirme faaliyetleri bulunduğunu belirtti. Dolmacı ayrıca haber bültenleri, homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı yerel toplantılar, üniversitelerle ortak uluslararası konferanslar, LGBTİ+’ları ilgilendiren konularda kitapçıklar, tutum araştıran anket, LGBTİ+’lara yasal, psikolojik ve sosyal danışmanlık hizmetlerinin de yer aldığını kaydetti.

KUİR KIBRIS 10. YIL SERGİSİ VE PROJE AÇILIŞ ETKİNLİĞİ

Açıklamada ayrıca “Kuir Kıbrıs 10. Yıl Sergisi ve Proje Açılış Etkinliği’nin 4 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da EMAA Başkent Sanat Merkezi’nde yer alacağı kaydedildi.

Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen proje, Avrupa Birliği “Kıbrıslı Sivil Toplum Harekette VI” Programı altında finanse ediliyor

banner33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih doğan
Fatih doğan - 1 yıl Önce

Yayınladığınız haberleri yakınen takip etmeye çalışıyorum
Özellikle Kosgeb hibe teşvik gibi destekleri kaçırmamaya çalışırım takipçinizim Türk firmalarının ulusal ve uluslararası Ar-Ge fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmaları, üniversite-sanayi işbirliğinin kurulması, firmaların teknokent/serbest bölge gibi alanlara taşınması ve ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sağlanabilmesini amaçlayan mesut beyden ve https://abprotime.com/ adresinde bulabiliyorum

banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49

banner51