banner22

Senin: "Ülke sorunlarını çözme kapasitemiz gün geçtikçe artıyor"

Senin: "Ülke sorunlarını çözme kapasitemiz gün geçtikçe artıyor"
banner30

Kongre haftasına girmeleri dolayısıyla kamuoyuna yazılı açıklamada bulunan Halkın Partisi Genel Sekreteri Yenal Senin, yapılan icraatlar ve yeni döneme ilişkin hedeflerini ortaya koydu.

Gelecek hedefleri için dijitalleşmenin önemini ifade eden Senin, interaktif süreçlerle üyelerine daha çok fikrini soran ve günün koşullarına daha hızlı cevap veren bir siyasi bir parti olma yolunda ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

Yenal Senin, dijital belge yönetimi ile ilgili son 6 aylık dönemde önemli mesafeler kat ettiklerini dile getirerek, bu ve benzeri sistemlerin ülke yönetiminde de etkin kılınması için çaba harcandığını belirtti.

Etkin bir denetim sistemini parti içinde inşa ettiklerini de ifade eden Senin, Halkın Partisi’nin ayağını yorganına göre uzatan, kaynaklarını doğru kullanan, hesap verebilen ve hiç borcu bulunmayan bir parti olduğunu kaydetti.

Kongre sonrası partinin politik tezleri üzerine yeniden düşünme imkanı elde edeceklerini anlatan Senin, hükümet tecrübeleri de dikkate alındığında Halkın Partisi’nin ülke sorunlarını çözmeye dönük kapasitesinin daha da
arttığını belirtti.

Halkın Partisi Genel Sekreteri Yenal Senin, yarınLefke İlçe Kongresi ile parti kongrelerinin başlayacağını ve bu sürecin Genel Kongre ile son bulacağını söyledi.

YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner25