banner22

Serdar Denktaş'tan Diyalog Tv değerlendirmesi

Serdar Denktaş'tan Diyalog Tv değerlendirmesi
banner32

Demokrat Parti Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Diyalog Tv'nin yayınının RTÜK tarafından kaptılması kararını değerlendirdi ve şunları aktardı:

"Besim Tibuk'u seversiniz sevmezsiniz.Hele bu aralar kızgınsınız değilsiniz farketmez. Dialog TV programcıları ile çok iyi geçindiğimde söylenemez.Ancak kapatma nedeni olan programı bu olaydan sonra baştan sona izledim. Söylenenlere katılmak veya katılmamak bakış açınıza göre değişebilir ancak uydudan çıkartma nedeni olabilecek herhangi bir söylem bulamazsınız..Alaycılık,küçümseme,hakaret ve hatta gerçek dışı bilgi ile karşılaşabileceğiniz o kadar program var ki ülke televizyonlarımızda bu program çok masum kalır.

Ve üstelik diğer basın kuruluşlarından bu konuda bir ses çıkmaması ilginç.

SUS...SEN SUSTUKÇA SIRA DİĞERİNE GELECEK!!!"

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 17:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Egemen
Egemen - 1 ay Önce

Çok güzel dedin be Serdar...Sus..Sen sustukça sıra ya sana da ya diğerine de gelecek..Kedi ülkelerinde yaptıklarını burada da yapmaya başladılar bile...Osmanlı bu ya!

Mustafa lord
Mustafa lord - 1 ay Önce

Bu ulkede bazi metya lar var ki kendilerini dev aynasinda goruyorllar ornegin , yeniduzen , kibris, diyalog bunlar kenilerini dev aynasinda goren metyalar ve kendilerine bisey olunca ayaklanirllar okadar gazete kapatdi bunlarin hangisi destek cikti ? Simdi niye obur metyalar Diyaloga destek ciksin ?

Ekrem
Ekrem - 1 ay Önce

Serdar bey dogruya dogru egriye egri. Cok haklisiniz. Sustukca siranin digerlerine de gelecegi kesindir.

SIRADAKİ HABER