SKY CITY PROJESİ FİNANSMAN PROTOKOL İMZA TÖRENİ YAPILDI

 Smart Trio Development ile Unıversal Bank arasında Sky City projesinin finansman protokol imza töreni yapıldı.  Smart Trio Development ile Unıversal...

SKY CITY PROJESİ FİNANSMAN PROTOKOL İMZA TÖRENİ YAPILDI
banner32

 

Smart Trio Development ile Unıversal Bank arasında Sky City projesinin finansman protokol imza töreni yapıldı.

 

Smart Trio Development ile Unıversal Bank arasında Sky City projesinin finansman protokol imza töreni yapıldı. Stüdyo, penthouse, daire, dükkan, banka, kreş, restoran, yeşil alanlar, parklar, yürüyüş parkurları, basketbol sahasını kapsayan proje Erülkü Süpermarket karşısında konumlanıyor.

Törende konuşan Universal Bank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şemsi Kazım Erkman, bir ülkenin kalkınmasında yatırımın önemine işaret ederek, Universal Bank’ın böylesi bir projede yer almasının kendileri için gurur olduğunu kaydetti.

 

Smart Trio Development kurucu ortaklarından Meriç Erülkü de, proje üzerinde 5-6 yıldır düşündüklerini anlatarak, geçen yıl arazinin alımıyla işe başladıklarını ifade etti.

banner69
 

Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleştirildi.

 

İmza töreni sonrası Universal Bank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şemsi Kazım Erkman ve Smart Trio Development kurucu ortaklarından Meriç Erülkü inşaat alanında da basına açıklamalarda bulundu.

 

Sky City projesi, KKTC-Türkiye Yılın En İyileri Ödül töreninde en iyi inşaat projesi ödülünü almıştı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER