banner22

Taksici denetimleri arttırılıyor

Taksici denetimleri arttırılıyor
banner32

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı, taksicilerin uyması gereken kuralları hatırlattı ve denetimlerin artırılacağını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu kararları çerçevesinde taksicilerin faaliyetlerine belli kuralları yerine getirmek şartı ile devam edebilecekleri duyurulduğu hatırlatılarak buna göre her taksicinin, müşteri taşırken maske ve eldiven takmak, aracını belli aralıklarla dezenfekte etmek sorumluluğunu yerine getirmekle mükellef olduğu vurgulandı.

Son günlerde bu kurallara riayet etmeyen taksiciler olduğunun gözlemlendiği kaydedilen açıklamada,. 27 Nisan Pazartesinden itibaren arttırılacak denetimlerde, bu koşulları yerine getirmediği belirlenen taksilere cezai işlem uygulanacağı duyuruldu.

banner56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete / Girne
Mete / Girne - 8 ay Önce

İyiki farkına vardınız be efendiler...Özellikle çalışma izinli / ithal taksicilerin hiçbirşeyi umursamadıkları gözden kaçmıyor..Dinsizin hakkından imansız geliyorsa,bunu fazlasıyla uygulamanız gerekiyor..Halk olarak bu memlekette kanunların,kuralların işlediğini görürsek hükümetlere ve devlete karşı güvenimiz artar...Lütfen kanunları uygulayın Sn.BAKAN...

SIRADAKİ HABER