UBP PARTİ MECLİSİ TOPLANDI

 “SORUMLULUĞUMUZ GEREĞİ TÜM PARTİLERLE GÖRÜŞECEĞİZ” Ulusal Birlik Partisi Parti Meclisi toplandı. Toplantı sonrası açıklama yapan UBP...

UBP PARTİ MECLİSİ TOPLANDI
banner83
banner80

banner69
 

“SORUMLULUĞUMUZ GEREĞİ TÜM PARTİLERLE GÖRÜŞECEĞİZ”

 

Ulusal Birlik Partisi Parti Meclisi toplandı. Toplantı sonrası açıklama yapan UBP Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Sorumluluğumuz gereği tüm partilerle görüşeceğiz” dedi.

 

Seçimlerden 21 milletvekiliyle birinci parti olarak çıkan UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün’ün hükümeti kurmakla görevlendirilmesinin ardından toplanan Parti Meclisi, Özgürgün başkanlığında beş kişilik bir heyetin yarından itibaren tüm partilerle koalisyon görüşmelerine başlaması kararı aldı.

Parti Meclisi toplantısının ardından basına konuşan Özgürgün, “Sorumluluğumuz gereği tüm partilerle görüşeceğiz” dedi.Özgürgün zorlama koalisyon tartışmalarına  açıklık getirdi.

 

Şu an itibariyle kurulabilecek bir hükümet varsa kuaracklarını ancak her ne pahasına olsun bir hükümet kurma derdinde olmadıklarını belirten Özgürgün, iyi niyetle halka hizmet yolunda bir çaba içersinde olacaklarını söyledi. Özgürgün, halka hizmet için koalisyon çalışmalarını  deneyeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER