Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler

 Girne’de sakin 58 yaşındaki Yakup Karlankuş, dün saat 15.30 sıralarında evinde aniden rahatsızlanarak, yaşamını yitirdi.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Karlankuş’un doktorundan yapılan soruşturmada ölüm sebebinin “kalp krizi” sonucu olduğu tespit edildi.

LEFKOŞA’DA HIRSIZLIK VE SAHTEKÂRLIKLA PARA TEMİNİ… 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Lefkoşa’da 30-31 Ağustos tarihleri arasında Ayşen Hamitoğlu’na ait ikametgâhın kapısı açılarak, içeriye girildi ve bir adet spiral makinesi, bir adet dağ bisikleti, iki adet duvar aynası, bir adet su sebili ve iki adet avize çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada meselede zanlı olarak görülen H.K. (E-31), tutuklandı.

Yapılan ileri soruşturmada çalınan bir adet duvar aynasının 300 TL para karşılığında başka bir şahsa satılarak, sahtekarlıkla para temin edildiği tespit edildi.   

LEFKOŞA’DA DÜKKÂN AÇMA VE HIRSIZLIK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Lefkoşa’da dün saat 01.00 sıralarında Ramazan Bahçeci’ye ait demirci atölyesinin kapısı hasar yapmaksızın açılarak, içeriye girildi.

banner69
İş yerinden bir adet ahşap kesme makinesi ve motoru, üç adet antika demir, bir adet su termosu, iki adet kaynak makinesi, sekiz adet araç kontak anahtarı, bir adet güvenlik kamerası kayıt cihazı ve bir adet tekne telsizi çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen N.Y.(E-39) tutuklandı.

N.Y’nin tasarrufunda ahşap kesme makinesi ve motoru bulunarak, emare olarak alındı.

GİRNE’DE HIRSIZLIK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Girne’de sakin Timur Halichienko’nun kaldığı ikametgâh içerisinde 6 Eylül tarihinde, söz konusu kişiye ait 6000 TL ve 550 ABD doları nakit paralar çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen O.Ç.(E-23) tutuklandı.

23 KİŞİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI İHLAL ETTİ, 1 İŞ YERİ KAPAMA SAATİNE UYMADI

Ülke genelinde dün polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu toplam 23 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği, bir iş yerinin ise kapama saatine uymayarak, yasal emirlere riayet etmediği tespit edildi.

Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER