Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler

Topçuköy’de dün evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren 76 yaşındaki Mustafa Özben’in ölüm sebebi “kalp krizi” olarak açıklandı.

Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamaya göre dün evinde rahatsızlanan Özben’in doktorundan yapılan soruşturmada ölüm sebebinin “kalp krizi” olduğu tespit edildi.

LEFKOŞA’DA SOYGUN

Lefkoşa’da dün C.P.S. (E-37), beraberindeki henüz tespit edilemeyen şahıslarla aralarında sorun bulunan Ayodele Oluwadamilola Igiowoyo’nun evinin kapısını kırarak içeriye girdikten sonra kendisini darp edip; üç dizüstü bilgisayar ve iki çantası ile bir cep telefonunu zorla alıp olay yerinden ayrıldı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada, meselede zanlı görülen C.P.S. tespit edilerek tutuklandı; çalınan iki dizüstü bilgisayar ve çantası ile bir cep telefonu bulunarak emare olarak alındı.

Olaya karışan diğer zanlılar aranıyor.

GAZİMAĞUSA VE ÇAMLIBEL’DE UYUŞTURUCU

banner69
Gazimağusa’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince dün gerçekleştirilen operasyon sonucu, S.T.S.’nin (E-24) tasarrufunda LSD türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 41 kağıt parçası bulunarak emare alındı.

Bahse konu şahıs ve mesele ile ilgili bağlantısı olduğuna inanılan M.W.(E-24) tutuklandı.

Öte yandan dün Çamlıbel’de devriye halinde bulunan bir polis ekibi tarafından, yol kenarında park halinde bulunan araç içerisindeki G.U.’nun(E-31) şüpheli hareketleri üzerine G.U’nun üzerinde ve aracında yapılan aramada; yaklaşık bir gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan ucu yanık iki sigara bulunarak emare olarak alındı.

G.U. tutuklandı.

16 YAŞINDAKİ HACIOĞLU KAYIP

Girne’de sakin Cemile Ceren Hacıoğlu (K-16) dün 02.00 sıralarında evinden ayrıldı ve geri dönmedi.

Hacıoğlu’nun arandığı duyuruldu.

22 KİŞİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA, 3 İŞYERİ KAPANMA SAATİNE UYMADI

Sokağa çıkma yasağı kapsamında; dün ve bugün ülke genelinde polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu; 22 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği ve 3 iş yerinin ise kapama saatine uymayarak yasal emirlere riayet etmediği tespit edilerek, bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER