Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner94

Dün saat 08:30 sıralarında, Güvercinlik’te sakin Ayşe YOZCU’nun (K-98), kalmakta olduğu ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdiği, yapılan otopsisinde ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.

miştir. Soruşturma devam etmektedir.

Öte yandan 18 Eylül’de Kırklar'da, ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yaşamını yitiren Figen KARAHAN (K-54)’ın, yapılan otopsisinde ölüm sebebinin, kronik akciğer ve kalp hastalığına bağlı olarak gelişen “solunum ve dolaşım yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.

banner91
ALSANCAK’TA HIRSIZLIK

Dün saat 14:30 sıralarında, Alsancak’ta faaliyet gösteren bir otele ait kumarhanede çalışmakta olan F.D.(E-24), depoda muhafaza edilmekte olan toplam 8.119 TL değerindeki 4 şişe viskiyi çaldığı tespit edildi.Bahse konu şahıs tutuklandı.

Öte yandan 18 Eylül’de Girne’de faaliyet gösteren bir alışveriş merkezi içerisinde Emre GÜNER tarafından unutulan cüzdan içerisinde muhafaza edilen 4,175 TL nakit para çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen S.M.(E-62) ve J.P.J.N.(K-61) tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER